konstrukcje stalowe

Jako producent rusztowań proponujemy niezwykle wytrzymałe rozwiązania, wykorzystujące lekkie kształtowniki. Pozwalają one projektantom na znaczą swobodę w zakresie tworzenia koncepcji gotowego obiektu.

Technologia wykorzystywania kształtowników wkracza na rynek i ciągle się rozwija. Proponowane przez nas rozwiązania stanowią ciekawą alternatywę dla obiektów wykonywanych w sposób tradycyjny.

Produkujemy konstrukcje stalowe, które wykorzystują lekkie elementy z blach giętych na zimno, a więc takie profile, jak np. zetowniki, ceowniki. Stosowane są one najczęściej w halach jako płatwie mocowane do rygli ram.

Oferowane przez nas konstrukcje są wykonane ze stali cynkowanej ogniowo, co znacznie zwiększa ich odporność na niekorzystne warunki atmosferyczne, jak również uszkodzenia mechaniczne.


Hale stalowe

Specjalnością naszej firmy jest produkcja i sprzedaż niezwykle wytrzymałych konstrukcji stalowych. Jako producent tego rodzaju rozwiązań możemy zaproponować wyjątkowo szeroką ofertę obejmującą zarówno solidne hale przemysłowe, usługowe czy magazynowe..Zalety naszych rozwiązań

  • uzyskanie parametrów nośności i wytrzymałości odpowiadające elementom wykorzystywanym tradycyjnie – kształtownikom gorącowalcowanym,
  • znaczne zmniejszenie zużycia materiału produkcyjnego – o 30- 35%,
  • krótszy czas montażu konstrukcji,
 • oszczędność kosztów – brak potrzeby stosowania maszyn specjalistycznych

Zarówno oszczędność czasu, jak i pieniędzy będzie dla naszych Klientów odczuwalna – mowa tu o krótszym czasie trwania montażu hal w granicach 20-25%, co w dużej mierze zależy od zastosowanych materiałów, przekrojów kształtowników i ich parametrów. Takie parametry może zapewnić wyłącznie producent konstrukcji stalowych.

Możliwości technologiczne oraz parametry geometryczne stosowanych przekrojów pozwalają nam na uzyskiwanie ciekawych kształtów poszczególnych elementów, których osiągnięcie w przypadku profili gorącowalcowanych czy chociażby betonów byłyby niemożliwe. Realizujemy zlecenia na tego rodzaju hale stalowe i rusztowania głównie na terenie województwa świętokrzyskiego, gdzie znajduje się nasza siedziba, ale również na terenie całej Polski.Wypełnij poniższe pola i sprawdź cenę Twojej konstrukcji!

  Szerokość hali [m] (wymagane)

  Długość hali [m] (wymagane)

  Wysokość słupa hali [m] (wymagane)

  Lokalizacja hali (wymagane)

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Telefon kontaktowy

  Informacje dodatkowe

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zapytania, zgłoszenia, zamówienia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Renova z siedzibą w Końskich.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania informacji handlowej drogą elektroniczną zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną na podany w tym celu adres email lub inny kontakt elektroniczny. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych jest Renova z siedzibą w Końskich.

  W celu uzyskania informacji
  SKONTAKTUJ SIĘ!
  tel.kom. 693 835 417
  e-mail: renova.konskie@pro.onet.pl