Oferujemy rusztowania jezdne firmy KRAUSE:

  • STABILO PROFESSIONAL – rusztowanie aluminiowe dla profesjonalistów,
  • MONTO – rusztowanie aluminiowe do użytku amatorskiego.

Niezwykle funkcjonalnymi rozwiązaniami podczas wielu prac modernizacyjnych lub budowlanych są rusztowania jezdne. Są to niewielkie konstrukcje aluminiowe, wyposażone dodatkowo w niezwykle wytrzymałe koła odporne nawet na duże obciążenia. Dzięki takiej instalacji nie występuje potrzeba stawiania konstrukcji na całej długości i szerokości budynku. Wystarczy ustawić oferowany przez nas komplet, a po wykonaniu prac w danym miejscu, po prostu go przestawić.

Oferowane przez nas konstrukcje jezdne są wykonane z aluminium, a podesty z antypoślizgowej sklejki szalunkowej. Są one lekkie i niezwykle proste w montażu, co znacznie przyspiesza prowadzenie poszczególnych prac.

Sprawdzą się przy wielu robotach, jak: malowanie i restaurowanie elewacji, wznoszenie niewielkich budynków, czy wykańczanie fasad.

Wynajem i sprzedaż rusztowań odbywa się na jasno określonych, uczciwych warunkach, a dostarczane konstrukcje poddawane są regularnym przeglądom technicznym. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dzięki czemu dostosowujemy proponowane rozwiązania do potrzeb konkretnego klienta.

Rusztowania jezdne - konstrukcje stalowe

Jesteśmy autoryzowanym sprzedawcą firmy KRAUSE. W celu uzyskania informacji na temat zakupu lub wypożyczenia rusztowań jezdnych  skontaktuj się