Zapewniamy rozwiązania, które pozwalają w bardzo krótkim czasie zyskać dodatkową przestrzeń do przechowywania i składowania towarów. Wykonujemy hale magazynowe bazujące na stalowej konstrukcji. Jako producent dbamy o najlepszą jakość gotowych obiektów, dlatego stosujemy profile i dwuteowniki gięte na zimno ze stali cynkowanej ogniowo o podwyższonej odporności na oddziaływanie czynników atmosferycznych oraz uszkodzenia mechaniczne. Ponadto stosujemy mocne łączenia, dzięki czemu uzyskujemy solidne i trwałe konstrukcje stalowe.

Kiedy zdecydować się na stalowe hale magazynowe?

Proponowane przez nas rozwiązanie jest doskonałym wyjściem w sytuacji, gdy szybko potrzebna jest dodatkowa przestrzeń do przechowywania towarów. Hale magazynowe powstają w krótkim czasie i mogą być ustawione na niemal każdym terenie. Ponadto są ekonomicznym rozwiązaniem, dlatego często wybierają je początkujący na rynku przedsiębiorcy, którzy nie posiadają jeszcze dużych funduszy na inwestycje. Z uwagi na szybkość budowy, trwałość konstrukcji, a także możliwość adaptacji do indywidualnych potrzeb wiele firm z województwa świętokrzyskiego, jak i z całej Polski zdecydowało się wybrać nasze usługi.

Tak wielka ilość znaczących zalet sprawia, że hale stalowe są niezwykle popularne w wielu branżach. Można je stosować między innymi w:

 • przemyśle i handlu– najczęściej służą jako magazyny lub zakłady produkcyjne,
 • rolnictwie – mogą być wykorzystywane jako pomieszczenia przystosowane do przechowywania zbiorów lub sprzętu i maszyn; w zależności od potrzeb trzyma się w nich również zwierzęta (m.in. trzodę, bydło czy drób),
 • drobnej przedsiębiorczości: z przeznaczeniem na warsztaty samochodowe, małe obiekty usługowo-handlowe lub do składowania towarów.

Produkowane przez nas konstrukcje są także niezwykle łatwe w montażu i demontażu. Dzięki temu istnieje możliwość przenoszenia całego pomieszczenia i zmiany jego lokalizacji.

Produkcja konstrukcji stalowych przebiega zgodnie z wymogami bezpieczeństwa i normami krajowymi. Przed rozpoczęciem ustalamy z Inwestorem wielkość obiektu oraz rozmieszczenie i liczbę bram, drzwi, okien, itp. Klienci mają możliwość zaopatrzenia obiektu we wszelkie niezbędne do magazynowania instalacje i elementy wyposażenia.Wypełnij poniższe pola i sprawdź cenę Twojej konstrukcji!

Konstrukcje stalowe - Hala magazynowa
Konstrukcje stalowe – Hala magazynowa

  Szerokość hali [m] (wymagane)

  Długość hali [m] (wymagane)

  Wysokość słupa hali [m] (wymagane)

  Lokalizacja hali (wymagane)

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Telefon kontaktowy

  Informacje dodatkowe

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zapytania, zgłoszenia, zamówienia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Renova z siedzibą w Końskich.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania informacji handlowej drogą elektroniczną zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną na podany w tym celu adres email lub inny kontakt elektroniczny. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych jest Renova z siedzibą w Końskich.

  W celu uzyskania informacji
  SKONTAKTUJ SIĘ!
  tel.kom. 693 835 417
  e-mail: renova.konskie@pro.onet.pl