mpi-cw65_3-143x300Prowadzimy sprzedaż rusztowań fabrycznie nowych, jak i używanych, które pochodzą z naszej wypożyczalni. Proponujemy szeroki wybór modeli różniących się pod względem rozmiarów, użytych materiałów oraz ceny.

Elementy używane są w bardzo dobrym stanie technicznym, ponieważ pochodzą z dzierżaw jednego sezonu budowlanego. Nie posiadają uszkodzeń mechanicznych mających wpływ na jakość konstrukcji oraz bezpieczeństwo użytkowników.

Oferta obowiązuje od listopada do wyczerpania zapasów.

W celu zasięgnięcia informacji na temat ofert, cenników oraz rabatów
SKONTAKTUJ SIĘ Z KONSULTANTEM
tel. 41 375 00 90

 

Leasing

Priorytetem dla nas są potrzeby naszych Klientów- także tych, którzy nie mogą pozwolić sobie na kupno rusztowań z własnych oszczędności. Dlatego właśnie nawiązaliśmy współpracę z liderem wśród firm w branży usług leasingowych – Europejskim Funduszem Leasingowym. Dostęp do rozbudowanej sieci oddziałów EFL zapewnia klientom, chcącym dokonać zakupu naszych konstrukcji, profesjonalną obsługę, doradztwo finansowe oraz załatwienie wszystkich formalności związanych ze sprzedażą w jednej z placówek EFL.

Oddziały Europejskiego Funduszu Leasingowego dostępne po kliknięciu w link poniżej:
http://www.efl.pl/nasze-oddzialy

W celu skorzystania z oferty prosimy o kontakt z koordynatorami EFL.

W ramach sprzedaży rusztowań współpracujemy również z innymi funduszami leasingowymi – w razie pytań prosimy o kontakt z przedstawicielem naszej firmy:

Mariola Rutkowska
tel. 693 835 417