Proponujemy rozwiązanie, które pozwoli w krótkim czasie stworzyć przestrzeń dedykowaną pod działania produkcyjne. Wykonujemy dedykowane hale stalowe o określonych wymiarach, zgodnie z dostarczonym nam projektem bądź bazując na naszych gotowych rozwiązaniach – zawsze jednak w oparciu o normy krajowe i zasady bezpieczeństwa. Konstrukcje stalowe powstają w oparciu o profile i dwuteowniki z dobrego gatunkowo metalu dodatkowo cynkowanego ogniowo. Dzięki temu odznaczają się odpornością na uszkodzenia mechaniczne oraz oddziaływanie szkodliwych czynników atmosferycznych.

Jako producent możemy stworzyć obiekt z określoną liczbą i umiejscowieniem bram, drzwi oraz otworów okiennych. Z uwagi na bardzo uniwersalną budowę, hale mogą być wykorzystywane przez przedsiębiorstwa produkcyjne z różnych gałęzi przemysłu.

Do najważniejszych zalet konstrukcji stalowych można zaliczyć:

 • niskie koszty inwestycji,
 • krótki czas budowy,
 • lekkość i wytrzymałość konstrukcji,
 • możliwość posadowienia niemal w każdym miejscu,
 • duże możliwości adaptacyjne.

Możliwość szybkiego montażu, jak również niskie – w porównaniu do techniki murowanej – koszty inwestycji sprawiają, że hale stalowe cieszą się rosnącym zainteresowaniem również w handlu. Chętnie są wybierane do tworzenia przestrzeni wymiany handlowej w mniejszych miejscowościach, ale można też spotkać je w miastach, jako obiekty zaadaptowane na potrzeby np. supermarketów.

Przyjmujemy zlecenia na wykonanie konstrukcji stalowych, hal produkcyjnych i handlowych z całej Polski ze szczególnym uwzględnieniem województwa świętokrzyskiego. Wszystkie szczegóły ustalamy podczas rozmowy lub spotkania wstępnego i na podstawie ustaleń możemy przygotować wstępną wycenę.
Wypełnij poniższe pola i sprawdź cenę Twojej konstrukcji!

  Szerokość hali [m] (wymagane)

  Długość hali [m] (wymagane)

  Wysokość słupa hali [m] (wymagane)

  Lokalizacja hali (wymagane)

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Telefon kontaktowy

  Informacje dodatkowe

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zapytania, zgłoszenia, zamówienia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Renova z siedzibą w Końskich.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania informacji handlowej drogą elektroniczną zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną na podany w tym celu adres email lub inny kontakt elektroniczny. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych jest Renova z siedzibą w Końskich.

  W celu uzyskania informacji
  SKONTAKTUJ SIĘ!
  tel.kom. 693 835 417
  e-mail: renova.konskie@pro.onet.pl