Od lat funkcjonujemy na polskim  rynku jako producent rusztowań budowlanych, stalowych, elewacyjnych, systemowych, certyfikowanych w Unii Europejskiej. Nasze rusztowanie to model MPI-CW-65, które jest ocynkowane ogniowo. To wyjątkowo lekka konstrukcja, której  prosta budowa zapewnia bardzo szybki montaż. Dzięki oszczędności czasu i pieniędzy jest to obecnie jedno z najchętniej wybieranych rozwiązań przez naszych Klientów.

 

Nasza firma jest również producentem konstrukcji stalowych, stawiającym na nowoczesne, zaawansowane technologicznie rozwiązania. Do naszych zadań należy produkcja konstrukcji stalowych, hal przemysłowych, garaży, balustrad, ogrodzeń oraz lekkich elementów wykonanych z metalowych kształtowników. Realizujemy również projekty według indywidualnych zamówień i specyfikacji dostarczonych przez Klienta. Staramy się wyjść naprzeciw jego oczekiwaniom.

 

Firma funkcjonuje jako producent rusztowań fasadowych już od 2001 roku. Zajmujemy się produkcją, sprzedażą oraz prowadzimy wypożyczalnię sprzętu budowlanego. Działamy również jako autoryzowany dealer rusztowań aluminiowych jezdnych, pochodzących od renomowanej marki KRAUSE. Nasze solidne rozwiązania proponujemy zarówno osobom fizycznym, jak i przedsiębiorstwom.


Konstrukcja hali stalowej 0


Konstrukcja hali stalowej 01


Konstrukcje stalowe

Proponujemy lekkie konstrukcje stalowe o doskonałych parametrach nośności i wytrzymałości, stanowiące alternatywę dla klasycznych rozwiązań. Są to obiekty wykonane z zimnogiętych kształtowników typu IPE, HEA oraz profili dachowych typu „zet” pozwalające znacznie zaoszczędzić czas i koszty związane z montażem i wykorzystaniem materiałów.

Sprzedaż rusztowań

Dla przedsiębiorstw, osób fizycznych prowadzących działalność oraz osób prywatnych, przygotowaliśmy ofertę na sprzedaż rusztowań zarówno elewacyjnych, jak i jezdnych. Oferujemy szeroki wybór modeli o zróżnicowanych elementach i wysokościach, nowe i używane, w doskonałym stanie technicznym.

Wynajem rusztowań

Prowadzimy wynajem rusztowań elewacyjnych oraz jezdnych. Stawka za wypożyczenie zależy od liczby elementów lub metrów kwadratowych rzutu na ścianę oraz czasu dzierżawy. Dysponujemy sprzętem nowym i używanym. Wszystkie komplety wyróżniają się pełnym bezpieczeństwem użytkowania i sprawnością techniczną.