Lekkie konstrukcje stalowe

Jako producent rusztowań proponujemy niezwykle wytrzymałe rozwiązania, wykorzystujące lekkie kształtowniki. Pozwalają one projektantom na znaczą swobodę w zakresie tworzenia koncepcji gotowego obiektu.

Technologia wykorzystywania kształtowników wkracza na rynek i ciągle się rozwija. Proponowane przez nas rozwiązania stanowią ciekawą alternatywę dla obiektów wykonywanych w sposób tradycyjny.

Produkujemy konstrukcje stalowe, które wykorzystują lekkie elementy z blach giętych na zimno, a więc takie profile, jak np. zetowniki, ceowniki. Stosowane są one najczęściej w halach jako płatwie mocowane do rygli ram.


Hale stalowe

Specjalnością naszej firmy jest produkcja i sprzedaż niezwykle wytrzymałych konstrukcji stalowych. Jako producent tego rodzaju rozwiązań możemy zaproponować wyjątkowo szeroką ofertę obejmującą zarówno solidne hale przemysłowe, sportowe czy usługowe, jak i rusztowania stacjonarne lub jezdne.Zalety naszych rozwiązań

Do najważniejszych zalet, jakie niesie za sobą zastosowanie lekkich konstrukcji stalowych przy budowie hal, rusztowań i innych obiektów należą:

  • uzyskanie parametrów nośności i wytrzymałości odpowiadające elementom wykorzystywanym tradycyjnie – kształtownikom gorącowalcowanym,
  • znaczne zmniejszenie zużycia materiału produkcyjnego – o 30- 35%,
  • krótszy czas montażu konstrukcji,
  • oszczędność kosztów – brak potrzeby stosowania maszyn specjalistycznych i transportowych.

Zarówno oszczędność czasu, jak i pieniędzy będzie dla naszych Klientów odczuwalna – mowa tu o mniejszym czasie trwania montażu hal w granicach 20-25%, co w dużej mierze zależy od zastosowanych materiałów, przekrojów kształtowników i ich parametrów. Takie parametry może zapewnić wyłącznie producent konstrukcji stalowych.

Możliwości technologiczne oraz parametry geometryczne stosowanych przekrojów pozwalają nam na uzyskiwanie ciekawych kształtów poszczególnych elementów, których osiągnięcie w przypadku profili gorącowalcowanych czy chociażby betonów byłyby niemożliwe. Realizujemy zlecenia na tego rodzaju hale stalowe i rusztowania głównie na terenie województwa świętokrzyskiego, gdzie znajduje się nasza siedziba, ale również na terenie całej Polski.

 Wyślij zapytanie o wycenę konstrukcji

Szerokość hali [m] (wymagane)

Długość hali [m] (wymagane)

Wysokość słupa hali [m] (wymagane)

Lokalizacja hali (wymagane)

Konstrukcja dachu (wymagane)

Pokrycie hali (wymagane)

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon kontaktowy

Informacje dodatkowe

 

W celu uzyskania informacji
SKONTAKTUJ SIĘ!
tel. 665-028-088.