Lekkie konstrukcje stalowe

Wykorzystanie lekkich kształtowników pozwala projektantom na znaczną swobodę w zakresie tworzenia koncepcji obiektu.

Technologia wykorzystywania lekkich elementów kształtowników wkracza na rynek i ciągle się rozwija. Proponowane przez nas rozwiązania stanowią ciekawą alternatywę dla obiektów wykonywanych w sposób tradycyjny.

Tworzymy lekkie hale stalowe, które wykorzystują elementy z blach giętych na zimno, a więc takie profile, jak np. zetowniki, ceowniki. Stosowane są one najczęściej w konstrukcjach jako płatwie mocowane do rygli ram.Zalety naszych rozwiązań

Do najważniejszych zalet, jakie niesie za sobą zastosowanie lekkich konstrukcji stalowych przy budowie hal i innych obiektów należą:

  • uzyskanie parametrów nośności i wytrzymałości odpowiadające elementom wykorzystywanym tradycyjnie – kształtownikom gorącowalcowanym,
  • znaczne zmniejszenie zużycia materiału produkcyjnego – o 30- 35%,
  • krótszy czas montażu obiektów,
  • oszczędność kosztów – brak potrzeby stosowania maszyn specjalistycznych i transportowych.

Zarówno oszczędność czasu, jak i pieniędzy będzie dla naszych Klientów odczuwalna – mowa tu o mniejszym czasie trwania montażu hal w granicach 20-25%, co w dużej mierze zależy od zastosowanych materiałów, przekrojów kształtowników i ich parametrów.

Możliwości technologiczne oraz parametry geometryczne stosowanych przekrojów pozwalają nam na uzyskiwanie ciekawych kształtów poszczególnych elementów, których osiągnięcie w przypadku profili gorącowalcowanych czy chociażby betonów byłyby niemożliwe. Realizujemy zlecenia na tego rodzaju hale głównie na terenie województwa świętokrzyskiego, gdzie znajduje się nasza siedziba, ale również na terenie całej Polski.

 Wyślij zapytanie o wycenę konstrukcji

Szerokość hali [m] (wymagane)

Długość hali [m] (wymagane)

Wysokość słupa hali [m] (wymagane)

Lokalizacja hali (wymagane)Konstrukcja dachu (wymagane)

Pokrycie hali (wymagane)Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon kontaktowy

Informacje dodatkowe

 

W celu uzyskania informacji
SKONTAKTUJ SIĘ!
tel. 665-028-088.