Proponujemy rozwiązanie, które pozwoli w krótkim czasie stworzyć przestrzeń dedykowaną pod działania produkcyjne. Wykonujemy dedykowane hale stalowe o określonych wymiarach, zgodnie z dostarczonym nam projektem bądź bazując na naszych gotowych rozwiązaniach – zawsze jednak w oparciu o normy krajowe i zasady bezpieczeństwa. Konstrukcje stalowe powstają w oparciu o profile z dobrego gatunkowo metalu dodatkowo cynkowanego ogniowo. Dzięki temu odznaczają się odpornością na uszkodzenia mechaniczne oraz oddziaływanie szkodliwych czynników atmosferycznych.

Wykonujemy hale produkcyjne, które można zaaranżować pod kątem różnych potrzeb przemysłu. Wnętrza przygotowane są w sposób umożliwiający wprowadzenie linii produkcyjnych. Jako producent konstrukcji stalowych tego rodzaju możemy stworzyć obiekt z określoną liczbą i umiejscowieniem bram, drzwi oraz otworów okiennych. Z uwagi na bardzo uniwersalną budowę, hale mogą być wykorzystywane przez przedsiębiorstwa produkcyjne z różnych gałęzi przemysłu.

Do najważniejszych zalet hal produkcyjnych można zaliczyć:

  • niskie koszty inwestycji,
  • krótki czas budowy,
  • lekkość i wytrzymałość konstrukcji,
  • możliwość posadowienia niemal w każdym miejscu,
  • duże możliwości adaptacyjne.

Przyjmujemy zgłoszenia na wykonanie stalowych hal produkcyjnych z całej Polski ze szczególnym uwzględnieniem województwa świętokrzyskiego. Wszystkie szczegóły ustalamy podczas rozmowy lub spotkania wstępnego i na podstawie ustaleń możemy przygotować wstępną wycenę.