Zapewniamy rozwiązania, które pozwalają w bardzo krótkim czasie zyskać dodatkową przestrzeń do przechowywania i składowania towarów. Wykonujemy hale magazynowe bazujące na stalowej konstrukcji. Jako producent dbamy o najlepszą jakość gotowych obiektów, dlatego stosujemy mocne profile ze stali cynkowanej ogniowo o podwyższonej odporności na oddziaływanie czynników atmosferycznych oraz uszkodzenia mechaniczne. Ponadto stosujemy mocne łączenia, dzięki czemu uzyskujemy solidne i trwałe konstrukcje stalowe.

Kiedy zdecydować się na stalowe hale magazynowe?

Proponowane przez nas rozwiązanie jest doskonałym wyjściem w sytuacji, gdy szybko potrzebna jest dodatkowa przestrzeń do przechowywania ładunku. Hale magazynowe powstają w krótkim czasie i mogą być ustawione na niemal każdym terenie. Ponadto są ekonomicznym rozwiązaniem, dlatego często wybierają je początkujący na rynku przedsiębiorcy, którzy nie posiadają jeszcze dużych funduszy na inwestycje. Nie oznacza to, że z naszych usług nie korzystają duże firmy. Z uwagi na szybkość budowy, trwałość konstrukcji, a także możliwość adaptacji do indywidualnych potrzeb wiele firm z województwa świętokrzyskiego, jak i z całej Polski zdecydowało się wybrać nasze usługi.

Produkcja hal stalowych przebiega zgodnie z wymogami bezpieczeństwa i normami krajowymi. Przed rozpoczęciem ustalamy z Inwestorem wielkość obiektu oraz rozmieszczenie i liczbę bram, drzwi, okien, itp. Klienci mają możliwość zaopatrzenia obiektu we wszelkie niezbędne do magazynowania instalacje i elementy wyposażenia.