Niezwykle popularne w ostatnich czasach stały się hale stalowe. Można je zobaczyć w wielu miejscach jako różnego typu pomieszczenia – zarówno magazyny, sale produkcyjne, pomieszczenia usługowe czy rolnicze. Co jednak sprawia, że te rozwiązania są tak często wykorzystywane?

Jako producent konstrukcji stalowych tego rodzaju chcemy przedstawić naszym klientom najważniejsze cechy, zalety, jak i zastosowania tworzonych przez nas hal.


Budowa hal

Oferowane przez nas konstrukcje są to najczęściej parterowe pomieszczenia wykonane ze stali dodatkowo cynkowanej ogniowo, co znacznie zwiększa ich odporność na niekorzystne warunki atmosferyczne, jak również uszkodzenia mechaniczne.


Zalety hal stalowych

Głównym powodem budowania oferowanych przez naszą firmę konstrukcji jest szeroka gama zalet. Jest to przede wszystkim krótki czas wznoszenia. W przeciwieństwie do tradycyjnych budowli, gdzie należy wykopać i stworzyć fundamenty, czekać na zasychanie stawianych murów itp., przy halach stalowych wystarczy jedynie zmontować poszczególne elementy składowe. Zajmuje to zdecydowanie mniej czasu, co sprawia, że już po kilkunastu dniach można zagospodarować stworzone pomieszczenia.

Z krótkim czasem oczekiwania wiążą się również mniejsze koszty, jakie trzeba ponieść, aby stworzyć wybrany obiekt. Oprócz krótkiego okresu oczekiwania wpływa na to także znacznie mniejsza ilość wykorzystanych materiałów budowlanych.

Produkowane przez nas konstrukcje stalowe są także niezwykle łatwe w montażu i demontażu. Dzięki temu istnieje możliwość przenoszenia całego pomieszczenia i zmiany jego lokalizacji.


Zastosowanie naszych konstrukcji

Tak wielka ilość znaczących zalet sprawia, że hale stalowe są niezwykle popularne w wielu branżach. Można je stosować między innymi w:

  • przemyśle – najczęściej służą jako magazyny lub zakłady produkcyjne,
  • rolnictwie – mogą być wykorzystywane jako pomieszczenia przystosowane do przechowywania zbiorów lub sprzętu i maszyn; w zależności od potrzeb trzyma się w nich również zwierzęta (m.in. trzodę, bydło czy drób),
  • branży handlowo-usługowej – często przy wykorzystaniu tej metody wznosi się supermarkety, ze względu na niskie koszty budowy oraz krótki czas oczekiwania na realizację zlecenia.

Kluczową kwestią podczas planowania budowy danej konstrukcji stalowej, jest dobór odpowiedniego producenta, który pomoże w wykonaniu szczegółowych projektów, a także pozostawi szerokie możliwości konfiguracji poszczególnych parametrów.

Nasza świętokrzyska firma do każdego zamówienia podchodzi indywidualnie, dzięki czemu możemy zaproponować rozwiązania maksymalnie dostosowane do potrzeb klienta. Zawsze dotrzymujemy ustalonych wspólnie terminów, wykorzystując jednocześnie najwyższej jakości, wytrzymałe materiały. Połączenie powyższych cech sprawia, że wybierając usługi naszej firmy możesz być pewny, że wykonana przez nas konstrukcja będzie niezawodna w każdych warunkach.