Proponujemy rozwiązanie, które pozwoli w krótkim czasie stworzyć przestrzeń dedykowaną pod działania produkcyjne. Wykonujemy dedykowane hale stalowe o określonych wymiarach, zgodnie z dostarczonym nam projektem bądź bazując na naszych gotowych rozwiązaniach – zawsze jednak w oparciu o normy krajowe i zasady bezpieczeństwa. Konstrukcje stalowe powstają w oparciu o profile i dwuteowniki z dobrego gatunkowo metalu dodatkowo cynkowanego ogniowo. Dzięki temu odznaczają się odpornością na uszkodzenia mechaniczne oraz oddziaływanie szkodliwych czynników atmosferycznych.

 

Jako producent możemy stworzyć obiekt z określoną liczbą i umiejscowieniem bram, drzwi oraz otworów okiennych. Z uwagi na bardzo uniwersalną budowę, hale mogą być wykorzystywane przez przedsiębiorstwa produkcyjne z różnych gałęzi przemysłu.

 

Do najważniejszych zalet konstrukcji stalowych można zaliczyć:

  • niskie koszty inwestycji,
  • krótki czas budowy,
  • lekkość i wytrzymałość konstrukcji,
  • możliwość posadowienia niemal w każdym miejscu,
  • duże możliwości adaptacyjne.

 

Możliwość szybkiego montażu, jak również niskie – w porównaniu do techniki murowanej – koszty inwestycji sprawiają, że hale stalowe cieszą się rosnącym zainteresowaniem również w handlu. Chętnie są wybierane do tworzenia przestrzeni wymiany handlowej w mniejszych miejscowościach, ale można też spotkać je w miastach, jako obiekty zaadaptowane na potrzeby np. supermarketów.

 

Przyjmujemy zlecenia na wykonanie konstrukcji stalowych, hal produkcyjnych i handlowych z całej Polski ze szczególnym uwzględnieniem województwa świętokrzyskiego. Wszystkie szczegóły ustalamy podczas rozmowy lub spotkania wstępnego i na podstawie ustaleń możemy przygotować wstępną wycenę.

 

Konstrukcja hali produkcyjnej 12mx44mx4,5m

Konstrukcja hali produkcyjnej 12mx44mx4,5m

Budowa stalowej hali produkcyjnej

Budowa stalowej hali produkcyjnej

Montaż płyty warstwowej PIR

Montaż płyty warstwowej PIR


Wyślij zapytanie o wycenę konstrukcji

Szerokość hali [m] (wymagane)

Długość hali [m] (wymagane)

Wysokość słupa hali [m] (wymagane)

Lokalizacja hali (wymagane)Konstrukcja dachu (wymagane)

Pokrycie hali (wymagane)Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon kontaktowy

Informacje dodatkowe

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zapytania, zgłoszenia, zamówienia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Renova z siedzibą w Końskich.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania informacji handlowej drogą elektroniczną zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną na podany w tym celu adres email lub inny kontakt elektroniczny. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych jest Renova z siedzibą w Końskich.

W celu uzyskania informacji
SKONTAKTUJ SIĘ!
tel. 665-028-088.